Сайтът използва "бисквитки" (cookies). | Приемам

Продава Къща в област Бургас, с. Тръстиково, 200 кв.м, 215 000 EUR

  • Допълнителна информация:
    Предлага се за продажба двуетажна къща в село Тръстиково, област Бургас
    Селото се намира на екологично чисто място, в близост до езеро - Мандра и река с чиста и вкусна риба, само на 15 км от Бургас и на 20 от централния бургаски плаж. Селото разполага с цялата инфраструктура, транспортни връзки, училищен автобус. Селото е много уютно, приветливо и многонационално.
    Площ на къщата 200 кв.м. На приземния етаж са разположени: голямо входно антре, отделна спалня, уютен голям хол с кухненска част и излаз на тераса и двор, баня с душ кабина, котелно помещение и стълбище към втория етаж.
    На втория етаж има три големи спални, гардеробна, баня с вана, две тераси.
    Къщата се отоплява с котел на пелети със система от радиатори в цялата къща, плюс климатик. Вода и ток са централни. Около къщата е монтирана дренажна система и автоматична поливна система, има и собствен кладенец. На мястото е изградена затворена беседка с барбекю и лятна кухня, отделна тоалетна и склад за инструменти. В строителството и декорацията на къщата са използвани най-висококачествени материали. Инсталирани са СОТ, телевизия и интернет.
    Къщата е обзаведена, оборудвана с необходимата техника, текстил и готова за нанасяне. Къщата е разположена на равен парцел от 890 кв.м., ограден с масивна ограда. Има закрит паркинг - гараж. Парцелът е добре поддържан, има млада плододаваща градина и засадени декоративни дървета и храсти. Оформени са пред къщата и алеи на площадката, монтирано е външно осветление на площадката.
    Цена - 215 000 евро.

    К продаже предлагается отличный, двухэтажный жилой дом в поселке Тръстиково, область Бургас

    Поселок расположен в экологически чистом месте, вблизи озера заповедника Мандра и реки с чистой и вкусной рыбкой, всего в 15 км от Бургаса и в 20 от центрального Бургасского пляжа. В поселке есть вся инфраструктура, транспортное сообщение, школьный автобус. Поселок очень уютный, дружный и многонациональный.

    Площадь дома 200 кв.м. На первом этаже расположены: большая прихожая, отдельная спальня, уютная большая гостиная с кухонной зоной и выходом на террасу и внутренний двор, санузел с душевой кабиной, котельная, лестница на второй этаж.

    На втором этаже расположены: три большие спальни, гардеробная, санузел с ванной, две террасы.

    Дом отапливается пелетным котлом с системой радиаторов по всему дому, плюс кондиционеры. Вода и электричество центральные. Вокруг дома установлена дренажная система и автоматическая система полива, есть собственная скважина. На участке построена закрытая беседка с барбекю и летней кухней, отдельный туалет и склад для инструментов. В постройке и отделке дома использованы самые высококачественные материалы. Установлены сигнализация, телевидение и интернет.

    Дом меблирован, оснащен необходимой техникой, текстилем и готов к проживанию. Дом расположен на ровном участке площадью 890 кв.м., огорожен массивной оградой. Есть крытая парковка гараж. Участок ухожен, посажен молодой плодоносящий сад и декоративные деревья и кустарники. Выложена площадка перед домом и дорожки на участке, сделано внешнее освещение участка.

    Цена - 215 000 евро.

    Преглеждания на обявата: 64
  • Основна информация:
    Квадратура:200 кв.м
    Двор:-
    Етаж:2-ри
    ГАЗ:-
    ТЕЦ:-
    Вид строителство:Тухла
    Особености:С паркинг , Интернет връзка , Обзаведен , Саниран ,
    Цена: 215 000 EUR
    1075 EUR на кв.м
    Не се начислява ДДС
    Сподели във Facebook
    Контакти: Агенция
Карта
Местоположение: област Бургас, с. Тръстиково
Виж точното местоположение на КАРТАТА.
Контакти: Агенция
НЮ ЛАЙФ ПРОПЪРТИ
град Бургас, к-с Славеиков
www.NewLifeProperty.bg
Покажи телефон
08XX XX (покажи)
Профил на агенцията

НовиниПродажба на къщи
Други обяви от НЮ ЛАЙФ ПРОПЪРТИ
Продава Къща 105 000 EUR

с. Ново Паничарево, област Бургас
Продава Парцел 63 500 EUR

с. Кошарица, област Бургас
Продава 2-стаен 53 900 EUR

гр. Свети Влас, област Бургас
Продава Къща 188 000 EUR

с. Горица, област Бургас
Продава 1-стаен 49 000 EUR

гр. Несебър, област Бургас
Подобни обяви
Продава Къща 179 000 EUR

с. Тръстиково, област Бургас
Продава Къща 45 000 EUR

с. Тръстиково, област Бургас
Продава Къща Цена при запитване

с. Тръстиково, област Бургас
Продава Къща 189 000 EUR

с. Тръстиково, област Бургас
Продава Къща 100 500 EUR

с. Тръстиково, област Бургас