Сайтът използва "бисквитки" (cookies). | Приемам

Продава Къща в област Бургас, с. Горица, 142 кв.м, 188 000 EUR

  • Допълнителна информация:
    Продавам отлична, двуетажна, жилищна къща в прекрасното село с чист планински въздух - Горица, област Бургас, България.
    Горица е китно село, разположено в полите на Стара планина. В селото има минерален извор. Село с развита инфраструктура: училище, магазини, ресторант, рехабилитационен център, поща, редовен автобусен транспорт, администрация. Намира се на 18 км от морето и курорта Слънчев бряг и на 35 км от Бургас.
    Къщата е с площ от 141 кв.м, изградена от висококачествени материали, с външна топлоизолация и облицовка от естествен камък. На приземния етаж са разположени: входно антре с кът за сядане, уютен хол с трапезария, кухня, баня с мокро помещение, складово помещение, коридор със стълби към 2 етаж. На втория етаж: съблекалня, баня с душ, три просторни спални. Къщата е в перфектно състояние, отопление - котел на пелети с водна риза + климатици във всички стаи. Напълно обзаведена, оборудвана с необходимите уреди и готова за удобно постоянно обитаване.
    Къщата е разположена на равен парцел от 452 кв.м., ограден с масивна бетонна ограда с метални врати. На територията на обекта има: голям паркинг, 4 склада, сауна с кухненска част, голяма лятна кухня с климатик, уютна беседка с барбекю, рамков басейн. Мястото е добре поддържано, има много овощни и декоративни дървета и храсти. Има интернет, телевизия, СОТ. Ток и вода са централни. Има собствен кладенец.

    Предлагается к продаже отличный, двухэтажный, жилой дом, в замечательном поселке с чистейшим горным воздухом Горица, область Бургас, Болгария.

    Горица живописный поселок, расположенный у подножия горы Стара планина . В поселке есть минеральный источник. Поселок с развитой инфраструктурой: школа, магазины, ресторан, реабилитационный центр, почта, регулярное автобусное сообщение, администрация. Расположен в 18 км от моря и курорта Солнечный Берег и в 35 км от Бургаса.

    Дом площадью 141 кв.м, построен из высококачественных материалов, с внешней теплоизоляцией и отделкой натуральным камнем. На первом этаже расположены: прихожая с зоной отдыха, уютная гостиная со столовой зоной, кухня, санузел с прачечной, кладовка, коридор с лестницей на 2 этаж. На втором этаже: гардеробная, санузел с душевой кабиной, три просторных спальни. Дом в идеальном состоянии, отопление- пелетный котел с водной рубашкой + кондиционеры во всех комнатах. Полностью меблирован, оснащен необходимой техникой и готов к комфортному постоянному проживанию.

    Дом расположен на ровном участке площадью 452 кв. м., огорожен массивной бетонной оградой с металлическими воротами. На участке есть: большая парковка, 4 склада, сауна с кухонной зоной, большая летняя кухня с кондиционером, уютная беседка с барбекю, каркасный бассейн. Участок ухожен, есть множество плодовых и декоративных деревьев и кустарников. Есть интернет, телевидение, сигнализация. Электричество и вода центральные. Есть собственная скважина.

    Преглеждания на обявата: 67
  • Основна информация:
    Квадратура:142 кв.м
    Двор:-
    Етаж:2-ри
    ГАЗ:-
    ТЕЦ:-
    Вид строителство:Тухла
    Особености:С паркинг , Интернет връзка , Обзаведен ,
    Цена: 188 000 EUR
    1323.94 EUR на кв.м
    Не се начислява ДДС
    Сподели във Facebook
    Контакти: Агенция
Карта
Местоположение: област Бургас, с. Горица
Виж точното местоположение на КАРТАТА.
Контакти: Агенция
НЮ ЛАЙФ ПРОПЪРТИ
град Бургас, к-с Славеиков
www.NewLifeProperty.bg
Покажи телефон
08XX XX (покажи)
Профил на агенцията

НовиниПродажба на къщи
Други обяви от НЮ ЛАЙФ ПРОПЪРТИ
Продава 2-стаен 130 000 EUR

к.к. Слънчев бряг, област Бургас
Продава Парцел 150 104 EUR

с. Кошарица, област Бургас
Продава 1-стаен 55 000 EUR

к.к. Слънчев бряг, област Бургас
Продава Къща 45 000 EUR

с. Бата, област Бургас
Продава 2-стаен 117 000 EUR

гр. Свети Влас, област Бургас
Подобни обяви
Продава Къща 215 000 EUR

с. Горица, област Бургас
Продава Къща 38 000 EUR

с. Горица, област Бургас
Продава Къща 198 000 EUR

с. Горица, област Бургас
Продава Къща 178 000 EUR

с. Горица, област Бургас
Продава Къща 132 000 EUR

с. Горица, област Бургас