Сайтът използва "бисквитки" (cookies). | Приемам

Продава Хотел в област Бургас, с. Драчево, 320 кв.м, 155 000 EUR

  • Допълнителна информация:
    Предлагаме за продажба невероятен, приказен хотелски комплекс 'Чудесата на Корените' в село Драчево, област Бургас.
    Комплексът се намира в непосредствена близост до центъра на селото и автобусната спирка, на високо място, с невероятна панорама! Селото се намира в живописен и екологично чист район, в близост до езера, реки и планина Странджа, на 25 км от Бургас. Приятната почивка на това място може да се комбинира с лов и риболов. В селото има: кафене, магазин, автобусна спирка. Само на няколко километра се намира град Средец с грандската инфраструктура: училища, болници, банки и др.
    Комплексът е действащ и разполага със 7 хотелски стаи. В основната сграда - 3 етажа, площ 320 кв.м., съдържа: хол за срещи и преговори, кухня, мокро помещение, кафене за 25 човека, голяма лятна тераса с голяма маса и невероятна изглед, 5 стаи. Изградени са отделна кухня с барбекю, лятна баня, голямо външно кафене, параклис, самостоятелна къща с две стаи, галерия с нестандартни ръчно изработени мебели от ефирни дървесни корени.
    Площта на парцела е 1350 кв.м., Във всеки ъгъл има маса от всичко интересно и информативно, както за деца, така и за възрастни. Всичко тук е направено ръчно и с много любов.
    Цена: 155 000 евро.
    РУС
    Предлагается к продаже невероятный, сказочный гостиничный комплекс Чудесата на корените в поселке Драчево, область Бургас.

    Комплекс расположен в непосредственной близости к центру поселка и автобусной остановке, на высоком месте, с невероятной панорамой! Поселок находится в живописной и экологически чистой местности, вблизи озер, рек и гор Странджа, в 25 км от Бургаса. Приятный отдых в этом месте можно совместить с охотой и рыболовством. В поселке есть: кафе, магазин, автобусная остановка. Всего в нескольких км. город Средец с инфраструктурой города: школы, больница, банки и прочее.

    Комплекс работающий, имеет 7 гостиничных номеров. В главном корпусе 3 этажа, площадь 320 кв.м., в нем расположены: гостиная для встреч и переговоров, кухня, прачечная, кафе на 25 мест, большая летняя терраса с большим столом и невероятным видом, 5 номеров. Отдельно построена кухня с барбекю, летний санузел, большое открытое кафе, часовня, отдельный домик с двумя номерами, галерея с необычными предметами мебели ручной работы, сделанные из воздушных корней деревьев.

    Площадь земельного участка 1350 кв.м., в каждом его уголке есть масса всего интересного и познавательного, как для детей, так и для взрослых. Все здесь сделано своими руками и с большой любовью.

    Цена: 155 000 евро.

    Преглеждания на обявата: 97
  • Основна информация:
    Квадратура:320 кв.м
    Етаж:-
    ГАЗ:-
    ТЕЦ:-
    Вид строителство:Тухла
    Особености:С действащ бизнес , Обзаведен ,
    Цена: 155 000 EUR
    484.37 EUR на кв.м
    Не се начислява ДДС
    Сподели във Facebook
    Контакти: Агенция
Карта
Местоположение: област Бургас, с. Драчево
Виж точното местоположение на КАРТАТА.
Контакти: Агенция
НЮ ЛАЙФ ПРОПЪРТИ
град Бургас, к-с Славеиков
www.NewLifeProperty.bg
Покажи телефон
08XX XX (покажи)
Профил на агенцията

НовиниПродажба на хотели
Други обяви от НЮ ЛАЙФ ПРОПЪРТИ
Продава 2-стаен 99 000 EUR

к.к. Слънчев бряг, област Бургас
Продава Парцел 28 500 EUR

с. Александрово, област Бургас
Продава 2-стаен 116 900 EUR

гр. Свети Влас, област Бургас
Продава Парцел 80 000 EUR

с. Драчево, област Бургас
Продава Къща 130 000 EUR

гр. Средец, област Бургас
Подобни обяви
Продава Хотел 139 999 EUR

с. Драчево, област Бургас
Продава Хотел 139 999 EUR

с. Драчево, област Бургас
Продава Хотел 155 000 EUR

с. Драчево, област Бургас
Продава Парцел 66 000 EUR

с. Драчево, област Бургас
Продава Къща 16 000 EUR

с. Драчево, област Бургас