Сайтът използва "бисквитки" (cookies). | Приемам

Продава 3-стаен в град София, Студентски град, 74 кв.м, 123 000 EUR

  • Допълнителна информация:


    До Национална Спортна Академия, бъдеща метроспирка, малка тухлена сграда в строеж, за инвестиция, изгодна цена. Разсрочено плащане, само 20% първоначална вноска

    Агенция Артисстрой' /www.artisstroy.com/ предлага: нов тристаен непреходен апартамент с обща площ 74 кв.мна етаж 3 от общо 6 в нова малка жилищна сграда в строеж, с общи луксозни части, контролиран достъп и видеонаблюдение, пусков срокдо края на 2024г.в кв.Малинова Долина, район Студентски.

    Разпределение: антре, дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, източна тераса. Състояние: на шпакловка и замазка, входна блиндирана врата, ПВЦ-дограми.

    За апартаменти с 2 спални: 2 бр.тристайни апартаменти със собствен двор градина, 3 бр.-на среден етаж на цени от 123 000Е, и 2 бр. ПАНОРАМНИтристайни с тераса-градина на последен етаж.

    Сграда: малък жилищен комплексът е с контролиран достъп и с ефективна система за видеонаблюдение, което осигурява на живущите сигурност и спокойствие.

    Локация: на тихо място в кв.Малинова долина, на минути пеша до бъдеща метростанция НСА, Зимния Дворец, два хипермаркета, парк Малинова Долина, непосредствената близост на възлови пътни артерии като булевард Симеоновско' и Околовръстен път дават възможност за бърз и удобен трансфер до всички желани дестинации в София и пътищата към вътрешността на страната.

    Агенцията ОСИГУРЯВА БЕЗПЛАТНО СЪДЕЙСТВИЕ ПРИ ИПОТЕЧНИ БАНКОВИ КРЕДИТИ. Всички довършителни ремонти, освежаване. Оферта No 1012242

    Други предложения за ново строителство на: ново строителство тристайни апартаменти
    За огледи: Николаева 0876 834234,0877 834234

    Рядом Национальная спортивная академия, в пешей доступности будущая станция метро, небольшое кирпичное здание на стадии строительства, для инвестиций, выгодная цена. В рассрочку, только 20% первоначальный взнос
    Агентство Артисстрой' /www.artisstroy.com/ предлагает: новую трехкомнатную / две спальни/ квартиру общей площадью 74 кв.м на 3-ом этаже из 6 в новом строящемся небольшом жилом доме, с общими зонами класса люкс, контролируемым доступом и видеонаблюдением, сдача до конца 2024 года в районе Малинова Долина, Студенческий район.
    Планировка: прихожая, гостиная с кухней, спальня, ванная комната с туалетом, восточная терраса.
    Состояние: на шпаклевке, входная бронированная дверь, окна из ПВХ.
    Для квартир с 2 спальнями: 2 квартиры с двумя спальнями с собственным двориком, 3 на среднем этаже по цене от 123 000 евро и 2 шт. ВИДОВыЕ 3х-комнатные квартиры с террасой на верхнем последнем этаже.

    Здание: Небольшой жилой комплекс с контролируемым доступом и системой видеонаблюдения, что обеспечивает жильцам безопасность и спокойствие.
    Расположение: в тихом месте в квартале Малинова Долина, в нескольких минутах ходьбы от будущей станции метро НСА, Зимнего дворца, двух гипермаркетов, парка Малинова долина, непосредственной близости от ключевых магистралей, таких как Симеоновский бульвар и Кольцевая дорога, позволяют быстро и удобно добраться до всех желаемых мест в Софии и дорог вглубь страны.

    Агентство ПРЕДОСТАВЛЯЕТ БЕСПЛАТНУЮ ПОМОЩЬ ПО ИПОТЕЧНОМУ БАНКОВСКОМУ КРЕДИТУ. Весь чистовой ремонт,дизайн проэкты. Предложение 1012242.
    Еще больше вариантов пожалуйста здесь: ново строителство тристайни апартаменти

    Преглеждания на обявата: 94
  • Основна информация:
    Квадратура:74 кв.м
    Етаж:3-ти
    ГАЗ:НЕ
    ТЕЦ:ДА
    Вид строителство:Тухла
    Особености:В строеж , С преход , Асансьор , С паркинг , Лизинг , Видео наблюдение , Контрол на достъпа , Саниран ,
    Цена: 123 000 EUR
    1662.16 EUR на кв.м
    Начислява се ДДС
    Сподели във Facebook
    Контакти: Агенция
Карта
Местоположение: град София, Студентски град
Виж точното местоположение на КАРТАТА.
Контакти: Агенция
АРТИССТРОЙ
град София, ул.Сердика,22
artisstroy.com/
Покажи телефон
08XX XX (покажи)
Профил на агенцията

НовиниПродажба на тристайни апартаменти
Други обяви от АРТИССТРОЙ
Продава 3-стаен 210 000 EUR

град София, Гоце Делчев
Продава 2-стаен 178 000 EUR

град София, Кръстова вада
Продава 2-стаен 114 900 EUR

град София, Център
Продава Многостаен 350 000 EUR

град София, Оборище
Продава 3-стаен 185 000 EUR

град София, Витоша
Подобни обяви
Продава 3-стаен 227 400 EUR

град София, Студентски град
Продава 3-стаен 190 228 EUR

град София, Студентски град
Продава 3-стаен 144 320 EUR

град София, Студентски град
Продава 3-стаен 154 440 EUR

град София, Студентски град
Продава 3-стаен 151 900 EUR

град София, Студентски град