Сайтът използва "бисквитки" (cookies). | Приемам

Продава 2-стаен в област Благоевград, гр. Банско, 83 кв.м, 74 000 EUR

  • Допълнителна информация:
    LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg
    Атрактивно предложение за просторен двустаен апартамент в модерен затворен комплекс, построен в местността Кошерина на планински курорт Банско.
    Комплексът е разположен в подножието на Пирин планина, на 800 метра от станцията на кабинковия лифт и на 200 метра от пистата.
    Място, което предлага на своите гости съвременен лукс, комфорт, спокойствие и близост до чиста и красива природа, както и до редица културни, архитектурни и исторически забележителности, различни възможности за зимни и летни спортове, релаксиращи СПА процедури, голф спортове.

    Характеристики на имота:

    Обща площ от 83.20 кв.м;
    Южно изложение;
    Първи висок етаж;
    Балкон с красиви гледки към Пирин и Рила;
    Френски прозорци;
    Функционално разпределение от: коридор. просторен хол с диван, телевозор, напълно оборудвана кухня с маса за хранене, балкон, голяма спалня, баня с душ кабина, тоалетна, дрешник;
    Централно отопление.

    Годишната такса поддръжка е 25 евро на кв.м. Собсвениците ползват безплатно Спа зоната в комплекса през цялата година.

    St. George Palace е един от най-луксозните целогодишно работещи комплекси в Банско, с обширна СПА зона с масажни услуги и панорамен изглед към Банско, Пирин и Рила. Комплексът разполага с ресторант, в който се сервира традиционна българска, италианска и европейска кухня, и детска зона за игри. Апарт-хотелът разполага с 2 бара: спортен бар с билярдна маса и джаги и панорамен лоби бар с 50 места, който предлага гледка към планината. Гостите могат да релаксират в закрития плувен басейн и хидромасажната вана или да се възползват от оборудваната фитнес зала и конферентна зала (100-120 места) , както и от следните услуги - пране, гладене, химическо чистене, сейфове на рецепция, рент-а-кар, екскурзии и трансфери.

    Оглед на имота
    Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.

    Резервация на ...

    За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
    Референтен номер: LXH-119749
    Тел: 0889 002 863, 074 950 026
    Отговорен брокер:Магдалена Джибина

    Преглеждания на обявата: 130
  • Основна информация:
    Квадратура:83 кв.м
    Етаж:1-ви
    ГАЗ:НЕ
    ТЕЦ:НЕ
    Вид строителство:Тухла
    Особености:Асансьор , С паркинг , Интернет връзка , Контрол на достъпа , Обзаведен ,
    Цена: 74 000 EUR
    891.56 EUR на кв.м
    Цената е с включено ДДС
    Сподели във Facebook
    Контакти: Агенция
Карта
Местоположение: област Благоевград, гр. Банско
Виж на КАРТАТА.
Контакти: Агенция
ЛУКСИММО - ИМОТИ В СТРАНАТА
град София, бул. 'Черни връх' 51-Г, етаж 7(офис сграда Realtons Pl
www.luximmo.bg
Профил на агенцията
Брокер: Магдалена Джибина
Покажи телефон
08XX XX (покажи)
Още оферти на брокера

НовиниПродажба на двустайни апартаменти
Други обяви от ЛУКСИММО - ИМОТИ В СТРАНАТА
Продава Къща 98 000 EUR

гр. Трявна, област Габрово
Продава 3-стаен 179 900 EUR

гр. Каварна, област Добрич
Продава 1-стаен 36 000 EUR

гр. Банско, област Благоевград
Продава Хотел 7 900 000 EUR

с. Арбанаси, област Велико Търново
Продава Къща Цена при запитване

с. Брестник, област Пловдив
Подобни обяви
Продава 2-стаен 52 990 EUR

гр. Банско, област Благоевград
Продава 2-стаен 78 000 EUR

гр. Банско, област Благоевград
Продава 2-стаен 57 000 EUR

гр. Банско, област Благоевград
Продава 2-стаен 64 900 EUR

гр. Банско, област Благоевград
Продава 2-стаен 74 000 EUR

гр. Банско, област Благоевград