Views 5 Публикувана в 10:49 часа на 17.08.2026
Детайли
Тип имот: 3-стаен Сделка: Дава под наем Населено място: град Благоевград Район: Широк център Квадратура: 130 кв.м Цена: 600 € (4,61 € / m2 )
Информация

Просторен тристаен апартамент под наем в началото на алеята на Бачиново. Жилището е разположено на четвърти жилищен етаж в спокойна семейна кооперация и предлага комфорт, тишина и прекрасна гледка към парка.
Апартаментът се състои от светла и просторна всекидневна с напълно оборудвана кухня и излаз на тераса с гледка към алеята на парк Бачиново, две спални, като едната може успешно да се използва и като кабинет или детска стая, голяма баня със санитарен възел и вана.
Имотът е напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство. Отоплението е решено с два климатика. В цената са включени интернет, телевизия и вода.
Подходящ

Покажи всичко ↓