Views 131 Публикувана в 14:29 часа на 09.06.2026
Детайли
Тип имот: 2-стаен Сделка: Продава Населено място: град София Район: Банишора Квадратура: 75 кв.м Строителство: ЕПК Етаж: 1-ви Цена: 181 500 € - 354 983,15 лв. (2 420 € / m2 - 4 733,10 лв. / m2 )
Информация

Предлагаме апартамент за продажба, подготвен за ремонт, с югоизточно изложение в ЕПК блок с контрол на достъпа. Намира се в един от предпочитаните райони за живеене в град София, кв. Банишора.

Районът е спокоен, в удобна близост до градски транспорт, магазини, аптеки, болница, учебни заведения и др.

Имотът е с площ 75 кв.м. Двустаен непреходен апартамент с възможност за преустройство на тристаен с цел максимално усвояване на пространството. Намира се на 1-ви етаж в дванадесететажна сграда. Общите части са добре поддържани, входна врата е с чип. Водомерите и общите щрангове за водата на блока са сменени.

Апартаментът е със сменена ПВЦ

Покажи всичко ↓