Views 3 Публикувана в 10:32 часа от днес
Детайли
Тип имот: 2-стаен Сделка: Продава Населено място: град София Район: Левски В Квадратура: 63 кв.м Строителство: Тухла Етаж: 3-ти Цена: 185 000 € (2 936,50 € / m2 )
Информация

ЕРА ВИВА продава компактен и уютен двустаен апартамент само на 350 метра от метростанция ,,Владимир Вазов' в ж.к. 'Левски В', София.

Жилището се намира в сграда ново строителство, въведена в експлоатация през 2023 г и е разположено на 3-ти етаж от общо 6. Площта му е 63 кв. метра с включени общи части, а чистата застроена площ е 55 кв. метра и се състои от дневна с кухненски бокс и трапезария, спалня, антре, баня с тоалетна и тераса. Към апартамента има и прилежащо складово помещение, находящо се на подземния етаж на сградата, с обща площ от 1.67 кв. метра и чиста

Покажи всичко ↓