Views 273 Публикувана в 10:36 часа на 13.09.2025
Детайли
Тип имот: 2-стаен Сделка: Продава Населено място: град София Район: Витоша Квадратура: 64 кв.м Строителство: Тухла Етаж: 1-ви Цена: 145 563 € - 284 696,48 лв. (2 274,42 € / m2 - 4 448,38 лв. / m2 )
Информация

АРТЕМИС ЕСТЕЙТ ви представя тристаен апартамент в кв. Витоша.

Новострояща се жилищна кооперация предлагаща свободни двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти.
Имотът разполага с площ от 64 кв.м / входно антре, всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и балкон. Намира се на първи етаж и е предвиден да се отоплява на електричество. Сградата се строи от висококачествени материали. Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция.

Локацията на сградата е в близост до бул. д-р Г.М. Димитров.
Районът в който е разположнен е повече от комуникативен. В него можете да намерите спирки на градски транспорт, куриерски офиси, зона за отдих

Покажи всичко ↓