Views 16 Публикувана в 14:18 часа на 18.06.2026
Детайли
Тип имот: 2-стаен Сделка: Продава Населено място: с. Кошарица Област: Бургас Квадратура: 56 кв.м Строителство: Панел Цена: 85 000 € - 166 245,55 лв. (1 517,85 € / m2 - 2 968,67 лв. / m2 )
Информация

Двустаен апартамент, разположен в новопостроения комплекс Гранд Вилидж, находящ се в с. Кошарица. Комплексът се намира в тих и спокоен район, в подножието на Стара Планина, съчетание на чист въздух и красива природа. Апартаментът е разположен на партерен етаж в малка и тиха сграда, което гарантира уединения и комфорт. На площ от 56 кв.м са разпределени всекидневна с кухненски кът, спалня, входно антре, мокро помещение, баня с тоалетна, тераса. Апартаментът се продава в степен на завършеност - До ключ.
Комплекс Гранд Вилидж е комплекс от затворен тип, намира се на три километра от крайбрежието на черноморския курорт Слънчев бряг, който е

Покажи всичко ↓